istanbul escort
HABER AKIŞI

Vize kolaylaşmalı

 Tarih: 26-04-2019 04:00:00
ETO Başkanı Metin Güler, Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffenstuel ile gerçekleştirdiği görüşmede Eskişehir’deki iş insanlarına vize kolaylığı sağlamanın ekonomideki işbirliğine ivme kazandıracağını vurguladı.

Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Michael Reiffenstuel, karşılıklı ticaret hakkında istişarede bulunmak üzere Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ile bir araya geldi. Görüşmeye ETO Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara ve ETO yönetim kurulu da eşlik etti. ETO Başkanı Metin Güler, Almanya’nın A.B.D.’den sonra Eskişehir’in en önemli ihracat partneri olduğunu belirterek, ticareti daha da geliştirmek için ETO olarak Almanya’da düzenlenen fuar organizasyonlarına katıldıklarını dile getirdi. ETO’nun İtalya, Fransa ve Macaristan ile vize kolaylaştırma anlaşmaları olduğuna dikkat çeken Güler, vize protokollerin sorunsuz olarak işlediğini, Almanya ile de yapılacak olan vize kolaylığı anlaşmasının hali hazırdaki ticari işbirliğine ivme kazandıracağını dile getirdi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ ‘Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı’ Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında..
5 kuzu birden 5 kuzu birden Eskişehir’de büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla geçimini sağlayan Kocalılar aile..
Virüse karşı panik yapma Virüse karşı panik yapma ESOGÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dal..
‘Projeleri konuştuk’ ‘Projeleri konuştuk’ AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve Yönetim Kurulu MÜSİAD Eskişe..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı