istanbul escort
HABER AKIŞI

Vip 250 TL

 Tarih: 08-01-2019 10:11:31
Eskişehirspor Kulübü dün resmi siteden bir açıklama yaparak sezonun ikinci yarısında Vip tribünü bilet fiyatlarını 250 TL’ye düşürdüğünü açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik şartları hepimiz biliyoruz kurumlarda devamlılık esastır, anlayışla aldığımız sorumluluğu yerine getirmek için mesai harcarken kulübümüzün aciliyetli konularının çözümü için kaynak arayışlarımız da devam ediyor.

Ancak futbol ailesi ve genel giderler dışında her gün farklı borç ve ödemelerle karşılaşıyoruz.

Bu nedenle kulübümüzün sezon başında 1000 TL'den satışa sunduğu fakat talep azlığı nedeniyle satışı 500 TL'ye indirilen vip 104-108 bloklardaki kombinelerin ikinciyarı maçları için 250 TL'den satışa sunulma  kararını almak durumunda kaldığımızı camiamızla paylaşırız.”

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı