HABER AKIŞI

VERGİ VURGUSU

 Tarih: 07-03-2017 04:00:00
Vali Azmi Çelik, sağlıklı bir ekonominin temelini şeffaf kayıt ve belge düzeni oluşturduğunu ve verginin çok önemli olduğunu söyledi.

KAMU HİZMETİ

Her yıl Mart ayının ilk haftasında kutlanan “Muhasebe Günü” nedeniyle, Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Neşet Ertoy ve beraberindeki heyet, Vali Azmi Çelik’i makamında ziyaret etti. İdare ile vergi mükelleflerimiz arasında köprü görevi üstlenen serbest muhasebeci ve mali müşavirlerinin, mesleklerini icra etmesinin yanı sıra çok önemli bir kamu hizmeti de ifa ettiklerini bildiren Vali Çelik, nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ŞEFFAF KAYIT

Düzenli ve sağlıklı bir ekonominin temelini şeffaf kayıt ve belge düzeni oluşturduğunu hatırlatan Vali Çelik,  bir ülkenin kalkınmasında verginin çok önemli olduğunu söyledi. Vali Çelik sözlerinin sonunda, devlet gelirlerinin tahakkuku-tahsili konusunda mesleki sorumluluklarının bilincinde olan serbest muhasebeci ve mali müşavirlere teşekkür etti. Ziyareti kabulden dolayı Vali Çelik’e teşekkür eden ESMMMO Başkanı Ertoy ise yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. (Kaan Özcan)

  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı