HABER AKIŞI

VERGİ VURGUSU

 Tarih: 07-03-2017 04:00:00
Vali Azmi Çelik, sağlıklı bir ekonominin temelini şeffaf kayıt ve belge düzeni oluşturduğunu ve verginin çok önemli olduğunu söyledi.

KAMU HİZMETİ

Her yıl Mart ayının ilk haftasında kutlanan “Muhasebe Günü” nedeniyle, Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Neşet Ertoy ve beraberindeki heyet, Vali Azmi Çelik’i makamında ziyaret etti. İdare ile vergi mükelleflerimiz arasında köprü görevi üstlenen serbest muhasebeci ve mali müşavirlerinin, mesleklerini icra etmesinin yanı sıra çok önemli bir kamu hizmeti de ifa ettiklerini bildiren Vali Çelik, nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ŞEFFAF KAYIT

Düzenli ve sağlıklı bir ekonominin temelini şeffaf kayıt ve belge düzeni oluşturduğunu hatırlatan Vali Çelik,  bir ülkenin kalkınmasında verginin çok önemli olduğunu söyledi. Vali Çelik sözlerinin sonunda, devlet gelirlerinin tahakkuku-tahsili konusunda mesleki sorumluluklarının bilincinde olan serbest muhasebeci ve mali müşavirlere teşekkür etti. Ziyareti kabulden dolayı Vali Çelik’e teşekkür eden ESMMMO Başkanı Ertoy ise yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. (Kaan Özcan)

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı