HABER AKIŞI

Vekillere brifing

 Tarih: 08-05-2018 11:15:18
AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı ve Emine Nur Günay ile beraberlerindeki heyet, Eskişehir Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

Avcı ve Günay, seçimler sonrası ESO Başkanı olan Celalettin Kesikbaş, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Meclis Başkanlık Divanını tebrik ederek, hayırlı olsun dediler.

Eskişehir Sanayi Odası’nda gerçekleşen ziyarette değerlendirmelerde bulunan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, Avcı ve Günay ile beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, “Eskişehir sanayisinde önemli bir değişimi hayata geçirmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Özellikle odaklandığımız mesleki eğitim ve ihracat, ana gündemimizi oluşturuyor. Mesleki eğitim ve eğitimli ara eleman için kısa sürede ciddi bir yol aldık. Ancak konu üstünde tüm enerjimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunları ilerleyen günlerde kamuoyumuzla da paylaşacağız. Bu konuda sizlerle de işbirliği ve diyalog içinde olmak isteriz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı