HABER AKIŞI

Vatandaşın fikri çok önemli

 Tarih: 25-01-2018 04:00:00

Tepebaşı İlçesi’nde yer alan kırsal mahallelerde vatandaşlar ile bir araya gelen, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Alınca ve Kavacık mahallelerini ziyaret etti.

İlk olarak Alınca Muhtarı İlyas Kesikbaş’ı, evinde ziyaret eden Başkan Ataç, burada, evin askerden dönen oğlu, Onur Kesikbaş’ı tebrik ederek aileye “Gözünüz aydın” dileklerini iletti. Ev ziyaretinin ardından Alınca sakinleri ile köy odasında bir araya gelen Ataç, burada vatandaşlar ile fikir alışverişinde bulundu, istek ve önerilerini dinledi. Tepebaşı Belediyesi tarafından mahalleye yapılan çocuk oyun alanı ve üst yapı çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getiren Alıncalılar, ziyaretinden ötürü Başkan Ataç’a teşekkür ettiler. Başkan Ataç daha sonra Kavacık Mahallesi’ne geçerek köy konağında mahalle sakinleri ile buluştu. Buluşmaya Mahalle Muhtarı Veli Oflaz’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.  Ataç, “Yurttaşlarımız ile sık sık bir araya geliyoruz. Bu akşam da her yurttaşımızın fikri bizim için çok değerli. Hizmetlerimizi en yüksek yurttaş katılımıyla ve en şeffaf yöntemlerle hayata geçirmek için gayret ediyoruz. Eskişehir, kentlilik bilinci gelişmiş, sımsıcak insanları olan bir şehir” ifadelerini kullandı. (Kaan Özcan)

  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı