istanbul escort
HABER AKIŞI

Vatandaş nefes aldı

 Tarih: 03-12-2018 04:00:00

Esentepe Mahallesi Sırma Sokak’ta yol yapımı için tahliye ettirilen 10’dan fazla ev tahliye ettirilip yıkılmayınca vatandaşın kabusu olmuştu. Belediye ekipleri evleri yıktı.

TAHLİYE SONRASINDA

Esentepe Mahallesi Sırma Sokak’ta İmar planlarında yol olarak görünen ayrıca istimlak da edilerek boşaltılan 10’dan fazla ev sahiplerince tahliye edildi. Yol yapılarak Sırma Sokak devamındaki Yaylalar Sokak ile birleştirilerek geniş bir cadde hedeflenirken evlerin kaderine terk edilmesi büyük sıkıntı yarattı.

ÖNLEM ALINMAMIŞTI

Adeta savaş alanına dönen sokaktan geçmeye korktuklarını söyleyen vatandaşlar, “Evlerin etrafında hiçbir güvenlik önlemi yok. Ayrıca çökme tehlikesi de var. Evlere giren çıkan belli değil. Her türlü insan buralarda dolaşmaya başladı. Sokaktan geçmeye korkuyoruz. Belediyeler nerede?” demişti.

YOLUMUZ YAPILSIN

Akşam ve gece saatlerinde kadınların çocukların yakınından geçmeye korktuğu sokakla ilgili gazeteniz Şehir’in haberi sonrası Büyükşehir Belediyesi harekete geçti. Ekipler metruk bir halde duran, virane evlerin yıkımını tamamladı. Vatandaş şimdi bölgenin molozlardan temizlenip yolun kış bastırmadan yapılmasını istiyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
YALOVA’DA  YAKALANDI YALOVA’DA YAKALANDI Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşinin Eskişehi..
MUHTEŞEM KUTLAMA MUHTEŞEM KUTLAMA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ulus Anı..
BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR BÜYÜK GÖREV BÜYÜK GURUR Deniz Kuvvetleri Komutanlığınca Anadolu'yu çevreleyen üç denizde eş zamanlı düze..
İşte katılımcı belediyecilik İşte katılımcı belediyecilik Katılımcı yönetim anlayışı ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, paydaşlarını art..
HABER ARŞİVİ
Yukarı