HABER AKIŞI

Vatandaş bilgilendirilmeli

 Tarih: 23-03-2020 04:00:00

CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü Eskişehir Emek ve Meslek Örgütleri Eşgüdüm Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, koronavirüsle mücadelede Eskişehir’de alınması gereken önlemleri konuştu. Koronavirüsle mücadelede özveriyle çalışan sağlık emekçilerine tüm Eskişehir adına teşekkür eden Çakırözer ve Süllü, Valilik bünyesinde, belediyelerin, il müdürlüklerinin ve Sağlık Emek ve Meslek Örgütlerinin de içinde yer aldığı bir il koordinasyon kurulunun kurulmasını ve düzenli toplanarak,şeffaf bir şekilde Eskişehir halkının bilgilendirilmesini istedi. Kurulun öneri ve taleplerinin koronavirüsle mücadelede Eskişehir için önemli olduğuna dikkat çeken Çakırözer ve Süllü, “İçinden geçtiğimiz bu zor süreçte koronavirüs ile mücadele kapsamında Eskişehir’de ilgili oda ve sendikalarımızın bir araya gelerek oluşturduğu Sağlık Emek ve Meslek Örgütleri Eşgüdüm Kurulu hepimizin için çok önemli. Onların öneri ve talepleri ilgili makamlarca derhal dikkate alınmalı ve alınması gereken önlemler zaman kaybetmeden alınmalıdır” dedi. Salgınla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar için tüm Eskişehir adına sağlık emekçilerine teşekkür eden Çakırözer ve Süllü, “ Covid19 virüs salgını sonrası herkes tüm ülkede seferber oldu.  Her biri birer kahraman olan ve bugüne kadar büyük özveriyle çalışmalarını yürüten doktorlar, eczacılar, diş hekimleri, hemşireler, ebeler, hasta bakıcılar ve tüm sağlık emekçilerimize emekleri için teşekkür ederiz. Onların her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı