istanbul escort
HABER AKIŞI

Vali’ye ziyaret

 Tarih: 07-04-2019 04:00:00

Bilecik Belediye Başkanı olarak seçilen CHP’li Semih Şahin, ilk resmi ziyaretini Bilecik Valisi Bilal Şentürk’e yaptı. 31 Mart günü Millet İttifakı adayı CHP’li Semih Şahin, 16 bin 464 oy alarak Bilecik Belediye Başkanı seçilmişti. Şahin, önceki gün mazbatasını alarak ilk resmi ziyaretini dün Bilecik Valisi Bilal Şentürk’e yaptı. Vali Bilal Şentürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin’e teşekkür etti. Bilecik’te seçimin huzur ve güven ortamı içerisinde tamamlandığını ifade eden Vali Şentürk, ‘’31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde merkez, ilçe ve belde belediye başkanlığı, il genel meclisi ve belediye meclisi ile muhtar seçilerek, sorumluluk üstlenenlere görevlerinin başarılar getirmesini diliyorum. El birliği içersinde ilimizi daha iyi bir noktaya getirmek için hep birlikte çalışacağız’’ dedi. Başkan Şahin ise; görevinde başarılar dileyen Vali Bilal Şentürk, hep birlikte Bilecik için güzel çalışmalar yapacaklarına olan inancını ifade ederek, Bilecik’i en güzel noktalara taşımak için başta Bilecik Valisi Bilal Şentürk olmak üzere ildeki bütün kurum ve kuruluşlarla koordineli bir şekilde şehrimiz için çalışacaklarını kaydetti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı