istanbul escort
HABER AKIŞI

Vali Yardımcısı Avşarbey mezun oldu

 Tarih: 23-06-2018 04:00:00
  HABER VİDEOSU
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunları için hazırlanan törende mezun öğrenciler adına konuşmayı Eskişehir Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey gerçektirdi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2017-2018 mezunları arasında dikkat çeken bir isim vardı. Eskişehir Vali Yardımcılarından Aslan Avşarbey, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezunlarından biri olarak salondaki yerini aldı. 
“Milyonlarca mezunu olan bir üniversite ailesine katılmanın mutluluğunu yaşadığımı belirtmek istiyorum” 
Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirerek ikinci kez diploma heyecanı yaşadığını dile getiren Avşarbey “50 yaşına merdiven dayadığım şu günlerde 20’li yaşların başında üniversiteyi bitirme heyecanı yaşayan bir gencin yaşadığı heyecanı duyduğumu, yeni bir diplomaya sahip olmanın, milyonlarca mezunu olan bir üniversite ailesine katılmanın mutluluğunu yaşadığımı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı. 
“Okumanın yaşının olmadığını örnek olarak gösterdiğimizi düşünüyorum” 
Bu süreçte eşinin kendisine yardımcı olduğunu söyleyen Avşarbey, sözlerine şu şekilde devam etti; 
“Açıköğretim okumak için önce eşimle başlamıştık. Kendisinin destekleriyle ben de kaydımı yaptırdım ve bugün ikinci diplomamı alıyorum. Açıköğretim’de okumanın ailemde ve iş hayatımdaki yansımalarından kısaca bahsetmek isterim. Okumanın yaşının olmadığını örnek olarak gösterdiğimizi düşünüyorum. Bunu da şu an üniversite 2’inci sınıfta okuyan büyük oğlumun beni ders çalışırken gördüğünde kendi derslerinden şikayet edememesinden ve henüz okula başlamamış küçük oğlumun ben ders çalışırken yanıma gelip benimle birlikte kitap okuma çabasından anlıyorum.” 
“Allah izin verirse bir diplomanıza daha talibim” 
Konuşmasının sonunda gelecekte okumak istediği bölümü de açıklayan Aslan Avşarbey, “Mesleğimle yakından ilgili olan 2 alanda diplomamı aldıktan sonra gelecek eğitim öğretim yılında içimde bir ukde olarak kalmış olan ve çok sevdiğim Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumayı düşünüyorum. Allah izin verirse bir diplomanıza daha talibim” diyerek salondakilere teşekkür etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
resim yok NEVRUZ ATEŞİ ESKİŞEHİR’DE YANDI Her yıl geleneksel olarak kutlanan ve doğanın uyanışı olarak sembolize edilen Ne..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı