HABER AKIŞI

Vali’den kitap tavsiyesi

 Tarih: 17-05-2018 04:00:00

Vali Özdemir Çakacak, Adalet İlkokulu öğrencilerinin "Her Yerde Okurum Örnek Olurum" Projesi kapsamında, Valilik önünde gerçekleştirdiği kitap okuma etkinliğine katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Çakacak, erken yaşta okuma alışkanlığı edinmenin çok önemli olduğunu belirterek, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti. Öğrencilerin bol bol kitap okumasını isteyen Vali Çakacak, “Çok kitap okursanız, kendinize güveniniz artar. Hayatta her kapıyı açan en büyük anahtar kendine güvenmektir. Kendinize değer verin. Her zaman ileriye dönük hayalleriniz ve hedefiniz olsun, hayal kurmaktan kesinlikle vazgeçmeyin. Hepinize öğrenim hayatınızda başarılar diliyorum” dedi. Günün anısına çocuklara çeşitli hediyeler veren Vali Çakacak, daha sonra öğrencilerle birlikte kitap okudu.

  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı