HABER AKIŞI

Vali Çakacak’a iki ziyaret birden

 Tarih: 08-08-2019 04:00:00

Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve Hava Savunma Komutan Vekili ve Hava Kontrol Grup Komutanı Tuğgeneral İmdat Bahri Biber, Vali Özdemir Çakacak’a ziyarette bulundu.  Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Eskişehir’e gelen Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’ye ziyareti sırasında İl Emniyet Müdürü Engin Dinç eşlik etti. Mersin ilinde Vali Özdemir Çakacak ile birlikte çalışmış olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Şahne, ziyareti kabulünden dolayı Vali Çakacak’a teşekkür etti. Bir diğer ziyarette ise Hava Savunma Komutan Vekili ve Hava Kontrol Grup Komutanı Tuğgeneral İmdat Bahri Biber, Vali Özdemir Çakacak’a veda ziyaretinde bulundu. Vali Çakacak, 2019 Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları ile emekliye ayrılan Hava Tuğgeneral İmdat Bahri Biber’e sivil hayatında başarılar diledi. Türk ordusuna vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Tuğgeneral Biber’e teşekkür eden Vali Çakacak, nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emekliliğin kendisi için hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Asırlık meslek yok oluyor Asırlık meslek yok oluyor Eskişehir’de 40 yıldır yün yorgancılığı yapan 78 yaşındaki Ekrem Şentorun, bugün..
Odunpazarı’nda esnaf umutlu Odunpazarı’nda esnaf umutlu Eskişehir'in en önemli kültürel miraslarını içerisinde barındıran tarihi Odunpaz..
Maskeli dilenciler sokaklarda Maskeli dilenciler sokaklarda Eskişehir’de vatandaşların yoğun olduğu Sıcak Sular Bölgesi’nde yardım isteyen m..
HABER ARŞİVİ
Yukarı