istanbul escort
HABER AKIŞI

Üstgeçit can aldı

 Tarih: 12-11-2018 04:00:00

Eskişehir'de çevre yolunda bulunan bir üst geçidin merdiveninden düştüğü sanılan şahıs hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Batıkent Mahallesi çevre yolu üzerindeki üst geçidin altında bir kişinin hareketsiz olduğunu fark eden vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Alınan ihbar üzerine olay yerine gelen ekipler, hareketsiz şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Merdivenlerden düşerek yaşamını yitirdiği tahmin edilen Selami Malgaz (54), olay yeri incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Bu arada Eskişehir’deki üstgeçitlerde asansör ve yürüyen merdiven olmaması sıkça şikayet konusu olmuş ancak bir çalışma yapılmamıştı.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı