istanbul escort
HABER AKIŞI

Usta işi resimler

 Tarih: 16-05-2019 04:00:00

Lise ikinci sınıf öğrenci Öykü Yıldız, kübizm etkisindeki resimleri dikkat çekiyor.Atatürk Lisesi öğrencisi Öykü Yıldız, resimleri ile öğretmenlerinin ve öğrencilerinin, sanatseverlerin dikkatini çekerken, Öykü’nün resim öğretmeni Mustafa Sönmez, öğrencisinin resimlerinin genel düzeyin üzerinde olduğuna vurgulayarak “Bir lise öğrencisi olarak normalin üzerinde resimler yapıyor. Kendi çabası ile başladı. İlk resmini getirdiğinde biraz tedirgindi ama harika bir çalışmaydı. Farklı bir teknik kullanıyor, kendine özgü geometrik şekillerle ayrıntıları işliyor. Düşünsel, estetik ve algısal boyutu çok iyi...” biçiminde bir değerlendirme yaptı. Genellikle portre çizen ve ünlü kişilerin resimlerini de yapan Öykü Yıldız, çocukluğunda bile oyuncaklarla oynamak yerine kalemle kağıtlara bir şeyler çizdiğini ve lisede kübizmden etkilendiğini anlattı. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı