istanbul escort
HABER AKIŞI

Üreticiye tam destek

 Tarih: 04-02-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Muttalipli küçükbaş hayvan yetiştiricileri ile bir araya geldiği toplantıda, “Tarım ve hayvancılık olmadan ülkemizin kalkınması mümkün değil. Bu sebeple sizlere her türlü desteği vermek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi. Tepebaşı Belediyesi Muttalip Ek Hizmet Binası’nda düzenlenen toplantıya Başkan Ataç’ın yanı sıra Tepebaşı Belediyesi Meclis üyesi Hasan Tutucu, Muttalip Emirler Mahallesi Muhtarı Muhittin Özen, Koyunlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Sarıköse ve Orta Mahalle Muhtarı Sami Boztaş ile çok sayıda küçükbaş hayvan yetiştiricisi ve çoban katıldı. Toplantıda ilk olarak üreticiler ve çobanlar küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde yaşanan sorunları dile getirdi. Üreticiler, mera alanlarının kısıtlanmasından kaynaklı sorunlar yaşadıklarını ifade ederek, bu alanların ıslah edilmesi ve ormanların otlakıye açılması gerektiğini ifade etti. Başkan Ataç ise konuşmasında üreticilerin her zaman örgütlenmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Ben her zaman söylüyorum; küçükbaş hayvancılık çok önemli. Mera konusunda haklı olduğunuza inanıyorum. Mera olmadan küçükbaş olmaz, küçükbaş olmazsa üretim olmaz” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı