istanbul escort
HABER AKIŞI

Üreticiye tam destek

 Tarih: 04-02-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Muttalipli küçükbaş hayvan yetiştiricileri ile bir araya geldiği toplantıda, “Tarım ve hayvancılık olmadan ülkemizin kalkınması mümkün değil. Bu sebeple sizlere her türlü desteği vermek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi. Tepebaşı Belediyesi Muttalip Ek Hizmet Binası’nda düzenlenen toplantıya Başkan Ataç’ın yanı sıra Tepebaşı Belediyesi Meclis üyesi Hasan Tutucu, Muttalip Emirler Mahallesi Muhtarı Muhittin Özen, Koyunlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Sarıköse ve Orta Mahalle Muhtarı Sami Boztaş ile çok sayıda küçükbaş hayvan yetiştiricisi ve çoban katıldı. Toplantıda ilk olarak üreticiler ve çobanlar küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde yaşanan sorunları dile getirdi. Üreticiler, mera alanlarının kısıtlanmasından kaynaklı sorunlar yaşadıklarını ifade ederek, bu alanların ıslah edilmesi ve ormanların otlakıye açılması gerektiğini ifade etti. Başkan Ataç ise konuşmasında üreticilerin her zaman örgütlenmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Ben her zaman söylüyorum; küçükbaş hayvancılık çok önemli. Mera konusunda haklı olduğunuza inanıyorum. Mera olmadan küçükbaş olmaz, küçükbaş olmazsa üretim olmaz” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı