HABER AKIŞI

Üreticinin yanındayız

 Tarih: 25-01-2020 04:00:00

İl Müdürlüğünce, 2019 yılında İlçe ve Şube Müdürlükleri tarafından yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Kütahya Yolu Hizmet Binası Toplantı salonunda İl Tarım ve Orman Müdürü Emine Sever başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Müdür Yardımcıları, İlçe ve Şube Müdürleri ile birim sorumluları katıldı. İl Tarım ve Orman Müdürümüz Emine Sever toplantıda yaptığı konuşmada; üreticilerin devlet vatandaş bütünleşmesini sağlamak inanç, kültür ve etnik yapılarına bakılmaksızın ayrımcılık yapılmadan güler yüz ve tatlı dille işlerinin çözülmesi gerektiğini belirterek, özellikle mahallelerinde yaşayan insanları temsil eden Muhtarlarımızın talep ve isteklerinin de bireysel olarak değil üreticilerimizin istekleri gibi algılanıp ona göre değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti. 2019 yılında yapılan faaliyetlerin değerlendirilmesiyle devam eden toplantı daha sonra İl Müdür Yardımcılarının başkanlığında İlçe ve Şube Müdürlerinden oluşturulan gruplar eşliğinde 2019 yılında yapılan çalışmalar ile ilgili swot analizi yapılarak, kurumun güçlü ve zayıf yönlerinin değerlendirilmesi çalışmalarıyla sona erdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEK PARTİSİ ÖRGÜTLENİYOR GELECEK PARTİSİ ÖRGÜTLENİYOR Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi, Eskişe..
Çağdaş Oto Pazarı Çağdaş Oto Pazarı Odunpazarı Belediyesi ve Odunpazarı İnşaat Sağlık Turizm Tanıtım Hizmetleri Sana..
  SİYASET HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı