HABER AKIŞI

Umutlar Şahbaz'da

 Tarih: 26-05-2018 04:00:00
Eskişehirspor da başkanlık için net bir şekilde hiçbir adayın ortaya çıkmamasına rağmen 6 Haziran’daki genel kurulda yönetimde Başkan Vekilliği görevini üstlenen Erdal Şahbaz’ın aday olması bekleniyor.

Mutlaka bir adayın çıkması beklenen kongreye sayılı günler kala tek umut Erdal Şahbaz görülüyor. Bu yönde çalışmalar yaptığı öğrenilen Erdal Şahbaz’ın yaşanan sorunları kısa sürede aşabilmek adına kaynak arayışlarını sürdürdüğü ve buna çözüm bulunması durumunda genel kurulda tek aday olarak yer almasına kesin gözle bakılıyor.

Bu konuda başta Vali Özdemir Çakacak olmak üzere tüm siyasiler ve iş adamlarıyla kısa sürede gerçekleştirilmesi düşünülen görüşmelerden olumlu sonucun alınmasının ardından vakit geçmeden iyi bir yönetimin oluşması herkesin tek temennisi.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı