istanbul escort
HABER AKIŞI

UMUT VERDİLER

 Tarih: 19-07-2018 04:00:00
Yeni sezon hazırlıklarının ilk bölümünü Eskişehir’de gerçekleştiren Eskişehirspor da yapılan özel maçta futbolcularını Cezayir ekibi MC Oran karşısında görme şansı yakalayan teknik direktör Fuat Çapa umutlandı. 
Oyuncularının tümünün iyi sinyaller vermesi nedeniyle ikinci kamp dönemine umutla gitmeyi düşünen Çapa, oyuncularını ortaya koydukları futboldan dolayı tebrik etmeyi ihmal etmedi. 
Sahaya sürdüğü oyuncularının tümünün kendilerine verilen görevi fazlasıyla yapması dikkat çekerken karşılaşmayı izleyenlerde de takım adına olumlu görüşler ifade ettiler. 
Takımın ikinci kamp dönemi öncesinde böylesi ciddi rakip karşısında oyuncuların sergilediği performans, hız, kuvvetlilik çalışmalarının yerinde olduğu da Cezayir ekibi önünde görüldü. 
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı