istanbul escort

HABER AKIŞI

Umut dağıttı

 Tarih: 18-09-2019 04:00:00
Eskişehirspor’un yeni teknik direktörü Coşkun Demirbakan, ligde oynayacakları 30 maç için umut dolu sözleri camiayı sevindirdi. Demirbakan’ın “Bu takımı takip ediyorum. Zorlukları aşacağız” dedi.

Bu sezona da geçen sezon olduğu gibi sıkıntılı bir giriş yapan ve -5 puanla şuanda geride kalan 4 haftalık sürede son sırada yer alan Eskişehirspor’da umutlar yükseldi.

Eskişehirspor forması giyen Eskişehirspor’da teknik adamlık görevi yapan Demirbakan üçüncü kez takımın başına geçti.

Zor süreçte işi kolay kılabilmek adına kendi üzerine düşeni yapmaya geldiğini ve bunu futbolcularla birlikte başararak sezon sonunu mutlu şekilde tamamlayacaklarını ifade eden Teknik Direktör Coşkun Demirbakan’a taraftarlar ve şehirde sonuna kadar güveniyor.

Hiçbir zaman futbolda mazeretin ve bahanenin yerinin olmadığını ifade eden Demirbakan’a şehirden büyük destek geliyor.

Pazar günü ilk kez takımın başında Menemenspor’a karşı çıkacak olan Demirbakan’lı Es Es’lere tribünlerin de tam desteğini vermesi bekleniyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığıyla Mücadele Araştırma Komisyonu üyeleri, ..
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökh..
YAZIKLAR OLSUN! YAZIKLAR OLSUN! Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na Odunpazarı Belediyesi’nin gençleri..
Sarıcakaya şuranın yıldızı Sarıcakaya şuranın yıldızı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası C..
HABER ARŞİVİ
Yukarı