istanbul escort
HABER AKIŞI

Umut dağıttı

 Tarih: 18-09-2019 04:00:00
Eskişehirspor’un yeni teknik direktörü Coşkun Demirbakan, ligde oynayacakları 30 maç için umut dolu sözleri camiayı sevindirdi. Demirbakan’ın “Bu takımı takip ediyorum. Zorlukları aşacağız” dedi.

Bu sezona da geçen sezon olduğu gibi sıkıntılı bir giriş yapan ve -5 puanla şuanda geride kalan 4 haftalık sürede son sırada yer alan Eskişehirspor’da umutlar yükseldi.

Eskişehirspor forması giyen Eskişehirspor’da teknik adamlık görevi yapan Demirbakan üçüncü kez takımın başına geçti.

Zor süreçte işi kolay kılabilmek adına kendi üzerine düşeni yapmaya geldiğini ve bunu futbolcularla birlikte başararak sezon sonunu mutlu şekilde tamamlayacaklarını ifade eden Teknik Direktör Coşkun Demirbakan’a taraftarlar ve şehirde sonuna kadar güveniyor.

Hiçbir zaman futbolda mazeretin ve bahanenin yerinin olmadığını ifade eden Demirbakan’a şehirden büyük destek geliyor.

Pazar günü ilk kez takımın başında Menemenspor’a karşı çıkacak olan Demirbakan’lı Es Es’lere tribünlerin de tam desteğini vermesi bekleniyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ ‘Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı’ Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında..
5 kuzu birden 5 kuzu birden Eskişehir’de büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla geçimini sağlayan Kocalılar aile..
Virüse karşı panik yapma Virüse karşı panik yapma ESOGÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dal..
‘Projeleri konuştuk’ ‘Projeleri konuştuk’ AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve Yönetim Kurulu MÜSİAD Eskişe..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı