HABER AKIŞI

Ümitler artıyor

 Tarih: 02-01-2018 04:00:00
Eskişehirspor cephesinde sezonun ikinci yarısı için ümitler artıyor. Siyah kırmızılı oyuncular bu sezonun ilk yarısında bekledikleri hedeflere ulaşamazken Halil Ünal ve ekibinin göreve gelmesiyle birlikte takım içinde tekrar ödemelerin yerine gelmesiyle birlikte herkese güven geldi. Kafalarındaki soru işaretleri sona eren futbolcular şimdi lige kilitlenmiş durumda. 
Tüm oyuncuların ödemelerini gününde almasıyla birlikte takımda tekrar birlikteliğin sağlanmış görünmesi özellikle teknik ekibin işini daha da kolaylaştırıyor. Bu saat itibariyle tek hedef öncelikli olarak zoru başarıp bu takımı play offlara taşımak. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı