HABER AKIŞI

Ülkücüler iftarda buluştu

 Tarih: 21-05-2018 04:00:00

Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği (eski) Başkanlarından ve Türk Metal-Sendikası 1 nolu şube Denetim Kurulu Üyesi Hüseyin Gencer dostlarını bir araya getirdi. Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği (eski) Başkanlarından Hüseyin Gencer geleneksel hale getirdiği iftar buluşmalarına bir yenisini daha ekledi. Bahçe Kebap’ta düzenlenen iftar yemeğine Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Yasin Yumrukaya ve yönetimi, Odunpazarı Belediyesi MHP meclis üyesi Mustafa Ünal, Eskişehir Ülkü Ocakları Arge’den sorumlu Başkan yardımcısı Halil Temen, Tepebaşı Ülkü Ocakları ilçe başkanı Mehmet Karatay ve yönetimi, Odunpazarı Ülkü Ocakları ilçe başkanı Ahmet Alper Akdemir ve yönetimi, Türk Metal Sendikası Başkanı Orhan Demir ve yönetimi, Türk Harb-iş sendikası Başkanı Şenol Yılmaz ve yönetimi, Tek- Gıda iş sendikası Başkanı Tarık Hastürk ve yönetimi, Maden-iş sendikası Teşkilatlandırma sekreteri Ruçhan Duran ve yönetimi ve birçok teşkilat mensubu icabet etti. Ezanın okunmasının ardından yapılan duayla birlikte iftarlar açılırken, yemeğe katılan davetliler birlik beraberlik mesajları verdiler. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı