HABER AKIŞI

ucuz atlatıldı

 Tarih: 14-01-2018 04:00:00
KAVŞAKTA SIKINTI
Tramvay ile otomobillerin zaman zaman kesiştiği bir kavşak olan Adalet Sarayı önünde bulunan kavşakta tramvay otomobil ile çarpıştı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken özel otomobilde maddi hasar meydana geldi. Kazanın ardından trafikte bir süre aksama olurken Cumhuriyet Bulvarı boyunca uzun kuyruklar oluştu.
VATANDAŞ TEPKİLİ
Kazanın ardından trafikte meydana gelen aksama üzerine sürücüler tepki gösterirken; “Burada tramvay ile araç trafiği kesişiyor. Özellikle akşam saatlerinde yaşanan yoğunluk sebebiyle tramvaylar ile araç trafiği arasında sıkışma meydana geliyor. Bunun sebebi de araç trafiğine konulan sinyalizasyon süresinin çok kısa olması. Burada sinyalizasyonda yeni düzenleme gerekiyor” diye konuştular. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı