istanbul escort
HABER AKIŞI

Üç ilçemize yeni kaymakam

 Tarih: 27-10-2019 04:00:00

Ankara'da düzenlenen 105'inci Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreni sonrasında Eskişehir'in 3 ilçesine yeni kaymakam atandı. Ankara'da, 105'inci Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreni önceki gün gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katılımıyla çekilen kurada, toplam 97 ilçenin kaymakam atamaları yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan kurada, Kocaeli'den kaymakam adayı olan Kutsal Baytak Eskişehir'in Seyitgazi ilçesine, Trabzon'dan kaymakam adayı olan Burak Çimşir İnönü ilçesine ve Kütahya'dan kaymakam adayı olan Muhammet Serdar Erdoğan ise Günyüzü ilçesine atandı. Öte yandan, Eskişehir'den kaymakam adayı olan Semih Doğanoğlu Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesine, Nurhalil Özçelik Bolu'nun Yeniçağa ilçesine, İdil Özdemir Osmaniye'nin Sumbas ilçesine kaymakam olarak atandı. 

  GÜNDEM HABERLERİ
MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ ‘Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı’ Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında..
5 kuzu birden 5 kuzu birden Eskişehir’de büyükbaş ve küçükbaş hayvancılıkla geçimini sağlayan Kocalılar aile..
Virüse karşı panik yapma Virüse karşı panik yapma ESOGÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dal..
‘Projeleri konuştuk’ ‘Projeleri konuştuk’ AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve Yönetim Kurulu MÜSİAD Eskişe..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı