HABER AKIŞI

Turnuvalar sona erdi

 Tarih: 20-08-2018 04:00:00

Bozüyük Belediyesi tarafından çeşitli spor dallarında düzenlenen Gençlik Turnuvaları, ödül töreni ile sona erdi. Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen gençlik turnuvalarına Bozüyüklü vatandaşlar bu yılda yoğun ilgi gösterdi. 4 Eylül basketbol sahalarında yapılan ve heyecanlı maçlara sahne olan turnuvada; plaj voleybolu, sokak basketbolu ve plaj futbolu renkli görüntülere sahne oldu. Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın da ailesiyle birlikte katıldığı törenlerin ilk ayağı 4 Eylül Mahallesi tenis kortlarında gerçekleştirildi. Bozüyük Belediyesi Yaz Spor Okulları kapsamında uzman eğitmenlerden tenis dersi alan Bozüyüklü miniklere Başkan Bakıcı, madalya ve çeşitli hediyeler takdim etti. Minik sporcuların heyecanını ve sevincini paylaşan Başkan Bakıcı’ya özellikle aileler teşekkür etti. Ödül töreninin bir diğer ayağı ise 4 Eylül Spor Sahalarında gerçekleşti. Alana serilen deniz kumu ile plaj futbolu, plaj voleybolu ve sokak basketbolu dallarında dereceye giren takımlara kupaları ve hediyeleri Başkan Bakıcı tarafından takdim edildi. Bisiklet ve patenlerle hazırlanan akrobasi gösterisi özellikle alanı dolduran Bozüyüklüler tarafından büyük alkış alırken, gece renkli görüntülere sahne oldu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
AYNI GEMİNİN  YOLCULARIYIZ AYNI GEMİNİN YOLCULARIYIZ Büyükelçilere verilen yemekte konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Biz kendimizi Afrik..
Kireç Mahallesi’nde su sevinci Kireç Mahallesi’nde su sevinci Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sı..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı