istanbul escort
HABER AKIŞI

Türkiye’ye örnek oldu

 Tarih: 08-01-2019 10:26:57
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, GÖRSEM Görme Engelliler Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya geldiği etkinlikte, “Tepebaşı Belediyesi’nin engelli vatandaşlarımız için yaptığı her iş örnek oluyor, biz hayata geçirdikten sonra başka illerde benzerleri yapılıyor. Bundan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, GÖRSEM Görme Engelliler Dayanışma Derneği Eskişehir Şubesi üyeleri ile kahvaltıda buluştu.Gökkuşağı Kafe’de gerçekleştirilen buluşmaya Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, GÖRSEM Görme Engelliler Dayanışma Derneği Eskişehir Şube Başkanı Selahattin Oktay ve çok sayıda görme engelli birey ile aileleri katıldı.Toplantıda bir konuşma yapan GÖRSEM Şube Başkanı Oktay, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a her zaman yanlarında olduğu için teşekkür ederek, “Bugün Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’ın sayesinde bir araya geldik. Başkanımıza ve personeline çok teşekkür ediyoruz. Kendisine hiçbir zaman desteğini esirgemediği için teşekkür ediyoruz. Biz de her zaman Ahmet Ataç’ın yanındayız” diye konuştu.

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı