HABER AKIŞI

Türkiye O’nu konuşuyor

 Tarih: 04-09-2018 04:00:00
Eskişehirspor’un alt yapısından yetişen genç oyunculardan Mehmet Özcan, A takımda artık formayı bırakmaya niyeti yok.

41 numaralı formasıyla sahada sezon başından bu yana üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çaba harcayan genç oyuncu takımın vazgeçilmezleri arasına girdi.

Karabükspor maçında yine 90 dakika sahada kalan ve her pozisyonda topun sahibi olmayı başaran Mehmet Özcan, kendisine benzeyen ve oyuna sonradan dahil olarak 20 dakika oynayan Alperen Kocabaş ile karşılaşma sonunda tribünleri birlikte selamlamışlardı.     

 

  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı