HABER AKIŞI

Tunca’ya hayırlı olsun ziyareti

 Tarih: 24-09-2018 03:59:00

Beylikova ve Köyleri Sosyal Kültür Dayanışma Derneği İyi Parti İl Başkanı Ramis Tunca’yı ziyaret etti. Beylikova ve Köyleri Sosyal Kültür Dayanışma Derneği (BEY-DER) Başkanı Tolga Savaş ve yönetim kurulu üyeleri İyi Parti İl Başkanlığı’na tekrar atanan Ramis Tunca ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Savaş, “Ziyarette ülke gündemi , Eskişehir’in sorunları ve çözüm önerileri ile yaklaşan yerel seçimler konuşularak fikir alışverişinde bulunulmuş ve derneğimizin çalışmaları ile ilgili bilgiler verilmiştir. Tunca’ya ve ekibine tekrar hayırlı olsun” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı