istanbul escort
HABER AKIŞI

Tunca’ya hayırlı olsun ziyareti

 Tarih: 24-09-2018 03:59:00

Beylikova ve Köyleri Sosyal Kültür Dayanışma Derneği İyi Parti İl Başkanı Ramis Tunca’yı ziyaret etti. Beylikova ve Köyleri Sosyal Kültür Dayanışma Derneği (BEY-DER) Başkanı Tolga Savaş ve yönetim kurulu üyeleri İyi Parti İl Başkanlığı’na tekrar atanan Ramis Tunca ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Savaş, “Ziyarette ülke gündemi , Eskişehir’in sorunları ve çözüm önerileri ile yaklaşan yerel seçimler konuşularak fikir alışverişinde bulunulmuş ve derneğimizin çalışmaları ile ilgili bilgiler verilmiştir. Tunca’ya ve ekibine tekrar hayırlı olsun” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Sanayide dev temel Sanayide dev temel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk etap ..
İnsan odaklı projeler İnsan odaklı projeler Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Mill..
Öğrenciler İçin fidan Öğrenciler İçin fidan İnönü Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Orman Bölge Müdürlüğünün katkılarıy..
Kapılar sürekli açık Kapılar sürekli açık Valilik tarafından düzenlenen "Vatandaşla Buluşma Halk Günü Toplantısı" Vali Özd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı