HABER AKIŞI

TÜMSİAD üyelerine destek

 Tarih: 09-08-2019 04:00:00

TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Başkan Yardımcısı Özgür Sürücü ve Ortağı Recep Kılıç'ı yeni açtıkları işyerinde ziyaret etti. Ziyarette ekonomideki son gelişmeler ele alınırken Başkan Engiz işyeri sahibi üyelerine başarı dileklerini iletti.  İşyeri sahibi Recep kılıç’ta ziyarette yaptığı değerlendirmede; “ ESELTEK (Eskişehir El-aletleri Teknik Hırdavat) adı altında kurulan firmamız alanında yenilikçi, kaliteli hizmet anlayışı ile gelişen pazara ayak uydurma ilkesini ön planda tutmuş, istikrarlı yükselişi ile sektörün bayrağı taşımaya aday olmuştur. Müşterilerine zamanında cevap verebilmek için geniş stok yelpazesine sahip olan kuruluşumuz her zaman kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuz, kaliteden ödün vermeyen firmalarla çalışmakta olup, her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Asırlık meslek yok oluyor Asırlık meslek yok oluyor Eskişehir’de 40 yıldır yün yorgancılığı yapan 78 yaşındaki Ekrem Şentorun, bugün..
Odunpazarı’nda esnaf umutlu Odunpazarı’nda esnaf umutlu Eskişehir'in en önemli kültürel miraslarını içerisinde barındıran tarihi Odunpaz..
Maskeli dilenciler sokaklarda Maskeli dilenciler sokaklarda Eskişehir’de vatandaşların yoğun olduğu Sıcak Sular Bölgesi’nde yardım isteyen m..
HABER ARŞİVİ
Yukarı