HABER AKIŞI

TÜMSİAD’tan Ataç’a ziyaret

 Tarih: 02-12-2019 04:00:00

TÜMSİAD Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz ve Yönetim Kurulu üyeleri Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Engiz, Başkan Ataç’a dernek faaliyetleri hakkında ve yurt dışı Afrika ülkeleri ile yapılan iş birliktelikleri hakkında bilgiler aktardı. Engiz, “Ahmet başkanımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunmak istedik. Kendisi ile  TÜMSİAD’ın ilişkileri her zaman iyi düzeyde olmuştur. Tepebaşı Belediyesi ile birlikte yapabileceğimiz işler üzerine sohbet ettik” diye konuştu. Konuklarına nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Başkan Ataç da Engiz ve beraberindekilere çalışmalarında başarı dileklerini iletti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Müdür Bilge’den Şehir’e ziyaret Müdür Bilge’den Şehir’e ziyaret İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Keski..
Gökyüzünde tarihi gece Gökyüzünde tarihi gece Eskişehir’de Perseid Meteor Yağmuru gözlemi için Yusuflar Mahallesi’nde kamp kur..
Yeni projeler masada Yeni projeler masada Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ve b..
EFSAD’dan Ataç’a ziyaret EFSAD’dan Ataç’a ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği Başk..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı