istanbul escort
HABER AKIŞI

TÜMSİAD’tan Afrika açılımı

 Tarih: 19-05-2019 04:00:00

TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz, Tanzanya'nın Ankara Büyükelçisi Prof Elizabeth Kiango Kiondu ile görüştü.Engiz TÜMSİAD üyelerinin 9-16 Haziran tarihleri arasında Afrika ülkelerine yapacakları ziyaret turuyla ilgili  olarak Tanzanya Büyükelçisi Kiondu ile görüş alışverişinde bulunduklarını açıkladı. Engiz, TÜMSİAD Eskişehir Şubesi ve ESO işbirliği ile Eskişehir’de düzenledikleri Afrika ülkelerinin büyükelçilerinin hazır bulunduğu toplantıların yararlarını görmeye başladıklarını söyledi. Engiz ve beraberindekilerin Tanzanya Büyükelçisi ile yaptıkları görüşme sırasında büyükelçi Kiondu bu tür ziyaretten kendilerinin çok memnun olacağını belirterek, ülkesinde sektörel baz da işbirliği görüşmelerinin yapılabilmesi için yardımcı olacaklarını ifade etti. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı