HABER AKIŞI

TÜMSİAD Çalışkan’a gitti

 Tarih: 21-10-2018 04:00:00

TÜMSİAD Sanayici ve İş Adamları Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti il Başkanı Zihni Çalışkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BİRLİK VURGUSU

Ziyarette konuşan TÜMSİAD Başkanı Ali Engiz Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini, birlik ve beraberliğin milli ve manevi değerlerin önemine vurgu yaptı. Eskişehir ve Ülke sorunlarının konuşulduğu ziyarette STK’ların önemine de değinilerek, milli konularda siyasi görüşün önemli olmadığı birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesinin gerektiğinin altı çizildi. Engiz, sorunlarla ilgili yakından ilgilendiklerini ve Eskişehir için ekonomik olarak üretim ve istihdam için çalıştıklarını söyledi.

 

ÖNCELİK İNSANDIR

AK Parti İl Başkanı Çalıskan TÜMSİAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çalışkan, “TÜMSİAD’ın yaptığı çalışmaları takip ediyor ve şehrimiz ekonomisine katkı sağladığını biliyoruz” diye konuştu. Eskişehir’e katkı sağlayabilecek herkesi de yanlarında görmek istediklerini ve bunun için çalışmalar yaptıklarını anlatan Çalışkan daha sonra şöyle devam etti: “Hangi siyasi görüşten olursa olsun bizim için öncelik insandır. Bu düstur ile hareket ediyor halkımızın sorunlarını, taleplerini birebir dinliyoruz. Buraya gelen herkese kapımız açık. Herkesi kapıda karşılıyor, kapıya kadar yolcu ediyoruz. Olması gereken budur.”şeklinde konuştu. Ziyarette TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Engiz, Başkan Çalışkan’a 16 Büyük Türk Devletinin para üzerine basılı sembolik bayraklarını hediye etti. Ziyarete TÜMSİAD yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı