HABER AKIŞI

Tuhafiyecinin yanındayız

 Tarih: 19-01-2018 04:00:00

Demokrat Parti İl ve İlçe Başkanları Tuhafiyeciler Odası Şube Başkanı Ali Safa Şen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Demokrat Parti İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan ve Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci, Oda Başkanı Ali Sefa Şen’i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Şen’e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Dölekçekiç,‘‘ Tuhafiyeciler Odası olarak esnafa ticari hayatlarında büyük destekler sağlıyorsunuz. Demokrat Parti olarak esnafın sorunlarının farkındayız. Büyük AVM’lerin küçük esnafı bitirdiğini biliyoruz’’ diye konuştu. Başkan Şen ise nazik ziyaretlerinden dolayı Demokrat Parti heyetine teşekkür ederek,‘‘ Demokrat Parti gelenekten gelen bir parti. DP iktidarında küçük esnafa yönelik birçok kanun çıkartıldı. Bunlar için de teşekkür ediyoruz’’ ifadelerini kullandı. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı