istanbul escort
HABER AKIŞI

Tuç’tan hizmet sözü

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Eskişehir’de yaşayan Bileciklilerle bir araya geldi.

Bilecik Dernekleri Eskişehir Platformu, Eskişehir’de yaşayan Bileciklilere bir yemek verdi. Yemeğe AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Cumhur İttifakı Tepebaşı Başkan Adayı Hasan Tuç, Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, AK Parti Bilecik ve Eskişehir il başkanları başta olmak üzere Bilecik kökenli yüzlerce Eskişehirli katıldı. Toplantıda söz alan Hasan Tuç konuşmasına “Gönüller diyarı Bilecikli hemşehrilerim, Şeyh Edebali’nin torunları!” diye başladı. Eskişehir’de birçok mahallenin belediye hizmetleri alma konusunda büyük bir yoksunluk içinde bulunduğunun altını çizen Tuç “İnşallah 31 Mart’ta hemşehrilerimizin vereceği oylarla biz göreve geldiğimizde merkez mahallelerde her ne varsa diğer tüm mahallelerde de aynısı olacak. Merkezdeki yaşam standardı, sosyal donatılar, Pazar yerleri kenar mahallelerde de olacak. Trafik, otopark; bunlar zaten Burhan (Sakallı) Başkan için çocuk oyuncağı. Bizim hizmetlerimiz ulaşmaya başladığı zaman tüm Tepebaşı halkı çok daha iyi bir şehirde, çok daha iyi şartlarda yaşıyor olacak” diye konuştu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı