istanbul escort
HABER AKIŞI

Tuç’tan hizmet sözü

 Tarih: 13-03-2019 04:00:00
Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Eskişehir’de yaşayan Bileciklilerle bir araya geldi.

Bilecik Dernekleri Eskişehir Platformu, Eskişehir’de yaşayan Bileciklilere bir yemek verdi. Yemeğe AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Cumhur İttifakı Tepebaşı Başkan Adayı Hasan Tuç, Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, AK Parti Bilecik ve Eskişehir il başkanları başta olmak üzere Bilecik kökenli yüzlerce Eskişehirli katıldı. Toplantıda söz alan Hasan Tuç konuşmasına “Gönüller diyarı Bilecikli hemşehrilerim, Şeyh Edebali’nin torunları!” diye başladı. Eskişehir’de birçok mahallenin belediye hizmetleri alma konusunda büyük bir yoksunluk içinde bulunduğunun altını çizen Tuç “İnşallah 31 Mart’ta hemşehrilerimizin vereceği oylarla biz göreve geldiğimizde merkez mahallelerde her ne varsa diğer tüm mahallelerde de aynısı olacak. Merkezdeki yaşam standardı, sosyal donatılar, Pazar yerleri kenar mahallelerde de olacak. Trafik, otopark; bunlar zaten Burhan (Sakallı) Başkan için çocuk oyuncağı. Bizim hizmetlerimiz ulaşmaya başladığı zaman tüm Tepebaşı halkı çok daha iyi bir şehirde, çok daha iyi şartlarda yaşıyor olacak” diye konuştu.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı