istanbul escort
HABER AKIŞI

Tuç ile birlikte gezdi

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00
Hukukçu, 23. ve 24. dönem AK Parti Konya Milletvekili ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı- Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Ayşe Türkmenoğlu bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e geldi. Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç’un seçim irtibat ofisini ziyaret eden Türkmenoğlu, Tuç ile birlikte Üniversite Caddesinde esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Türkmenoğlu ve Tuç, Kafkas ve Çerkes cemiyetlerinin büyükleri ile bir araya geldiler, Hacı Fatma Şengül Kızılay Anaokulunun açılışını, Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ile birlikte gerçekleştirdiler. Türkmenoğlu ve Tuç, Sağlık Sen Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen Kardeşlik Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasının açılışını da birlikte yaptılar. Tuç burada yaptığı konuşmada “Bu turnuvayı gelecek yıl inşaallah Tepebaşı Belediyesi olarak biz organize edeceğiz” dedi.Türkmenoğlu ve Tuç, Üniversite Caddesi’ndeki kafe ve iş yerlerini de ziyaret ederek vatandaşların, öğrencilerin ve esnafın sorunlarını, önerilerini dinlediler. 

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı