istanbul escort
HABER AKIŞI

Tuç ile birlikte gezdi

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00
Hukukçu, 23. ve 24. dönem AK Parti Konya Milletvekili ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı- Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Ayşe Türkmenoğlu bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e geldi. Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç’un seçim irtibat ofisini ziyaret eden Türkmenoğlu, Tuç ile birlikte Üniversite Caddesinde esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Türkmenoğlu ve Tuç, Kafkas ve Çerkes cemiyetlerinin büyükleri ile bir araya geldiler, Hacı Fatma Şengül Kızılay Anaokulunun açılışını, Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ile birlikte gerçekleştirdiler. Türkmenoğlu ve Tuç, Sağlık Sen Eskişehir Şubesi tarafından düzenlenen Kardeşlik Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasının açılışını da birlikte yaptılar. Tuç burada yaptığı konuşmada “Bu turnuvayı gelecek yıl inşaallah Tepebaşı Belediyesi olarak biz organize edeceğiz” dedi.Türkmenoğlu ve Tuç, Üniversite Caddesi’ndeki kafe ve iş yerlerini de ziyaret ederek vatandaşların, öğrencilerin ve esnafın sorunlarını, önerilerini dinlediler. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı