HABER AKIŞI

TSYD’den Tatlısu’ya hayırlı olsun ziyareti

 Tarih: 11-05-2018 04:00:00
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi Başkanı Sadi Seda ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Ali Osman Tatlısu’yu ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

İl Müdürü Tatlısu’nun makamında gerçekleşen ziyarette TSYD Eskişehir Şube Başkanı Sadi Seda, dernek çalışmalarından bahsetti.  TSYD Eskişehir Şubesinin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Tatlısu, kendisinin de Eskişehirli olduğunu belirtti. Tatlısu spor camiasında Eskişehir’in çok önemli bir kent olduğunu ifade etti. İl Müdürü Ali Osman Tatlısu kente en iyi şekilde hizmet edeceklerini, devam eden yatırımların takipçisi olacağını ve kısa sürede tamamlanmasını için büyük çaba sarf edeceğini söyledi.  Ziyaretin sonunda TSYD Eskişehir Şube Başkanı Sadi Seda, İl Müdürü Tatlısu’ya TSYD’nin rozetini takarak fahri dernek üyesi yaptı.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı