HABER AKIŞI

TSYD’de görev bölümü yapıldı

 Tarih: 11-03-2018 04:00:00
5 Mart 2018 Pazartesi günü yapılan Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesinin 1. Olağan Genel Kurulunda oy birliği ile seçilen yönetim kurulu görev bölümü yaptı.
Sadi Seda’nın başkanlığa geldiği görev dağılımı sonrasında As Başkanlıklara Erkan Midilli ve Ayhan Aydıner gelirken Şube Sekreterliğine Nazım Aydın, Mali Sekreterliğe Erhan Ünal geldi. Deniz Açık ve Hakan Kalkır da yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacaklar. Öte yandan Denetim Kurulu da kendi arasında görev dağılımı yaparak Suat Topateş Başkanlığa Ali Baş ve Emral Yaşar üyeliklere geldi. 
Şube Başkanı Sadi Seda, yaptığı kısa konuşmada kendilerine büyük destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy başta olmak üzere Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı