HABER AKIŞI

transfer tahtası kapalı

 Tarih: 09-01-2018 04:00:00

Bir diğer konu ise transfer tahtasının açılıp açılmayacağına yönelik gelen sorular var. Geçmişte bizde forma giyen Pinto diye bir oyuncuya gerekli ödemelerin yapılmamasından dolayı bize açtığı dava neticesinde Eskişehirspor’a gelen iki dönemlik transfer yasağı var. Biz Pinto’ya kalan bakiyesi borcunu ödesek dahi transfer tahtasının açılma şansı bulunmuyor. Hatta yok denecek kadar zayıf bir ihtimal. Bununla ilgili başkanımızla görüşmelerimizi çalışmalarını sürdürüyoruz. Ama bu demek değil ki transfer tahtasını açacağız. Şuanda böyle bir ihtimal zayıf durumdadır.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı