HABER AKIŞI

TRANSFER BİLMECESİ

 Tarih: 18-06-2018 04:00:00
Eskişehirspor’da yeni sezon öncesinde kalkan transfer yasağının ne kadar süreceği tartışma konusu olurken yönetimin transfer yapıp yapamayacağı merakla bekleniyor. 
Başkan Halil Ünal’ın yapılan genel kurulda acil olarak 10 milyon TL’ye ihtiyaç olduğunu ifade etmesinin ardından verilen sözlerle birlikte şimdi herkes bu paranın bulunup bulunmayacağı konusunda tartışıyor. 
Kısa sürede takımın şampiyon olarak acilen süper lige çıkması gerektiğini ve bu yönde kadro oluşturacaklarının sinyallerini de veren Başkan Ünal’ın kısa sürede takımı kamp dönemine kadar toplaması herkesin dileği. Öncelikli olarak teknik adam işini çözmek isteyen Başkan Ünal’ın bu hafta ciddi adımlar atması gündemde. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı