HABER AKIŞI

TOKİ İnönü’ye 354 konut yapacak

 Tarih: 06-04-2018 04:00:00
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Emine Nur Günay ile TOKİ Başkanı M. Ergün Turan İnönü'de yapılacak olan konutlar için bir araya geldi.

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ile gerçekleşen ziyaret sonucunda İnönü Belediyesi tarafından ön çalışması yapılan proje sonucunda, 3+1 ve 2+1 dairelerin satışlarına önümüzdeki hafta başlanacak. Yaklaşık bir senedir Prof. Dr. Emine Nur Günay tarafından takip edilen TOKİ konut projesi ile İnönü'ye 354 konut kazandırıldı. 45 gün sürecek başvuru sürecinden sonra ihale çalışmaları bitirilip inşaatına başlanacak.  Prof. Dr. Günay konu ile ilgili ‘’TOKİ konutları tüm İnönülü hemşerilerimize, ilçemize ve şehrimize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ şeklinde açıklamada bulundu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı