istanbul escort
HABER AKIŞI

Tesis hazırlık aşamasında

 Tarih: 08-10-2018 04:00:00

Bilecik Belediyesi ile kamu kurumlarının işbirliğinde hazırlanan projeyle hafriyat sahası ve geri deri dönüşüm tesisi oluşturuldu. Belediyeden yapılan açıklamada, hazırlanan çalışmalar kapsamında Bilecik mücavir alanları içinde oluşan inşaat atıkları, moloz ve çevreye zarar veren atıkların yeni kurulan hafriyat sahasında geri dönüşeceği kaydedildi. Projeyle çevreye zarar verecek şekilde atılan hafriyat atıkları ve inşaat birikintilerinin, kurulacak hafriyat sahası ve geri dönüşüm tesisiyle geri dönüşüme tabi tutulacağı belirtilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi: “Belediye öncülüğünde gerçekleştirilen çalışma ile ilimizdeki sanayi kuruluşları, devlet daireleri, kurumlar ve inşaat firmalarının atıkları, kurulan tesiste işlenerek, hem çevremiz korunacak hem de ekonomiye katkı sağlanacak. Ülke ile şehirlerin ekonomisine büyük katkılar sağlayan Sıfır Atık Projesine katkı sağlayacak çalışmaya Bilecik’ten destek veriliyor. Kurulacak tesis ile her yönüyle gelişen ve büyüyen Bilecik’in hafriyat atıkları artık çevre sorunu olmaktan çıkmakla birlikte geri döşünüm işlemine tabi tutulacak ve ekonomiye kazandırılacak.’’

 

  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı