HABER AKIŞI

TEPEBAŞI’NDAN GENÇLERE KURS

 Tarih: 05-11-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından 55 farklı branşta açılan 72 kurs, bin 740 gencin katılımı ile sürüyor. Bu kapsamda düzenlenen 6 farklı dil eğitiminden biri olan Fransızca kursu da gençlerden yoğun ilgi görüyor.

3 Gençlik Merkezi’nde (19 Mayıs, 29 Ekim ve 2 Eylül Gençlik Merkezi) düzenlenen 55 farklı başlıkta gençlik eğitimi ve ortaokul, lise öğrencilerine yönelik okula destek eğitimleri ile birlikte toplam 72 kurs, bin 740 gencin katılımı ile sürüyor. Düzenlenen 6 yabancı dil kursundan biri olan Fransızca da 20 gencin katılımı ile devam ederken; gençler Gençlik Merkezleri ile yepyeni bir dil ile tanışma fırsatı yakaladıkları için mutlu olduklarını belirtiyor. Gençlik Merkezleri’ndeki tüm eğitimler gibi ücretsiz olarak gerçekleştirilen Fransızca kursu ile kendilerini geliştirdiklerini ifade eden gençler, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’a da gençlik için sağladığı imkanlardan ötürü de teşekkür ediyor.Fransızca kursuna katılmak isteyen gençler, Gençlik Merkezleri’nin gelecek dönemde düzenleyeceği 2020 Bahar Dönemi kursları ve diğer tüm etkinlikleri, Gençlik Merkezleri’nin facebook, twitter ve instagram platformları üzerinden “esktgm” hesaplarını takip ederek bilgi edinebilecekler. (Bilal Ergen)

  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı