istanbul escort
HABER AKIŞI

Tepebaşı’na ömür vereceğiz

 Tarih: 04-12-2018 04:00:00

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı’ndan Genel Merkezin Onayı ile istifa eden İbrahim Yılmaz Kaynarca, parti binasında teşkilatı ile "Teşekkür Buluşması" gerçekleştirdi. Parti İl Binası önünde toplanan kalabalığa seslenen Kaynarca; "Biz Tepebaşına yakmaya değil yapmaya, inşaa etmeye, ihya etmeye geliyoruz, Biz Tepebaşına gönül kırmaya değil, gönüller yapmaya ayrıştırmaya değil kucaklaşmaya geliyoruz. Biz Tepebaşında yapılan varsa üzerine koymaya, eksikleri bütünlemeye ve daha iyisini yapmaya geliyoruz. Biz Tepebaşını Almaya değil, gönül verdiğimiz Tepebaşına, hizmet vermeye, ömür vermeye geliyoruz” ifadelerini kullandı. Yüzlerce partilinin coşkulu tezahüratları arasında parti binasında tebrikleri kabul eden Kaynarca görevini başkan vekili Sinan Şengel'e törenle devretti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı