HABER AKIŞI

Tepebaşı 2019’da hizmet görecek!

 Tarih: 30-01-2018 04:00:00
AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Yılmaz Kaynarca; Mahalle toplantıları kapsamında Sakintepe toplantısı sırasında gündeme getirilen şikâyetler neticesinde merkeze göre epey yavaş olduğu söylenen internet hızının yetkililerle görüşülerek tespitinin yapıldığını ve çözüm üretildiğini söyledi.

Kaynarca, Her mahallede üzerimize düşeni yapmak için uğraşıyor hızlı çözümler bulmaya çalışıyoruz. İnterneti Türk Telekom Müdürlüğü ile görüştük. Bir ön çalışma sonrası yapılan tespit ile gerekli kurulum yapılarak şimdilik internet hızının 5 kat artırılmasını sağladık. Bunun nihai çalışma olmadığını ilerleyen yıllarda tüm şehirdeki çalışmalarla birlikte çalışmaların süreceğini öğrendik. Telekom Müdürü İlhan Aytekin beyin ekipleri ile yaptığı çalışmanın 5 kat hız için tamamlandığını öğrendik. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Kaynarca, “Ancak burada dile getirilen diğer büyük sorunların hepsi belediye ile ilgili sorunlar. Muhtarın derdini anlatırken şair olduğu, milletin dert sahibi olduğu ihmal edilmiş bu mahallemiz maalesef Tepebaşı Belediyesinin terk ettiği mahallelerimizden. Ben kurumlarla ilgili çözümler için gerekli mercileri harekete geçiriyorum. Ancak 2019 Yerel Seçimlerinden sonra burada çok işimiz olacak gibi görünüyor. Önümüzdeki yerel seçimlere bir yıl kadar zaman kalmışken vaat edip bahane üretmekten başka bir şey yapmayacakları aşikâr. Biraz sabrederlerse Sakintepe’mize 2019’da hizmet nasıl edilir göstereceğiz. Ana caddesinde kaldırım olmayan bir mahalle olur mu? Burada belediye maalesef yok. Biraz sabır. Hedef 2019” şeklinde konuştu.

  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı