HABER AKIŞI

Tempo artıyor

 Tarih: 19-07-2019 04:00:00
TFF 1. Liginde yeni sezonda iyi sonuçlarla lige odaklanmak isteyen Eskişehirspor da Afyon kampında tempo her geçen artacak görünüyor. Teknik Direktör Fuat Çapa’nın kadroyu belirleme isteği dikkat çekiyor.

2019-2020 sezonu öncesinde Afyon’da kampa giren siyah kırmızılı camiada herkesin dileği ve isteği özellikle geçen yılki kadronun elde tutulup sorunsuz şekilde lige odaklanması isteniyor.

Bu yönde yönetimin çalışmalarını sürdürdüğü sorunlu oyunculara gerekli ödemeleri yaparak mevcut kadro ile herkesin birbirini tanıdığı ekiple başarıya odaklanmak arzusu herkeste hakim.

Teknik Direktör Fuat Çapa’nın 28 kişilik kamp kadrosuna önümüz günlerde anlaşılması durumunda 4 oyuncunun da katılmasıyla kamp kadrosunun 32’ye çıkaracağı düşünüldüğünde lig kadrosunu belirlemek için Çapa ve ekibinin hayli yorulacağı düşünülüyor.

Teknik ekip futbolcuların çalışma temposunu arttırarak yapılacak olan özel maçlarda tüm oyunculara şans verip sorunsuz şekilde ligde başlanılması hedefleniyor.

Kırmızı Şimşekler dün sabah ve akşam olmak üzere çift antrenmanla başladığı Afyon kampını olumlu şekilde sakatlık olmadan tamamlamak niyetinde.

  GÜNDEM HABERLERİ
Asırlık meslek yok oluyor Asırlık meslek yok oluyor Eskişehir’de 40 yıldır yün yorgancılığı yapan 78 yaşındaki Ekrem Şentorun, bugün..
Odunpazarı’nda esnaf umutlu Odunpazarı’nda esnaf umutlu Eskişehir'in en önemli kültürel miraslarını içerisinde barındıran tarihi Odunpaz..
Maskeli dilenciler sokaklarda Maskeli dilenciler sokaklarda Eskişehir’de vatandaşların yoğun olduğu Sıcak Sular Bölgesi’nde yardım isteyen m..
HABER ARŞİVİ
Yukarı