HABER AKIŞI

Teknik ekip kararlı

 Tarih: 21-05-2020 14:25:33

Bu sezon yönetimler teknik ekip değişikliklerinin yaşandığı Eskişehirspor’da en son Mustafa Akgören ve ekibinin başa geçmesiyle birlikte takımın emanet edildiği teknik direktör Mustafa Özer, tek dileği ve isteği mevcut kadronun dağılmaması.

Ciddi işlere imza attıklarını belirten teknik patron Özer, yönetimdeki ekibin kadroyu elde tutması için ciddi çalışmalar yaptıklarını ifade etmiş gelen cezaların takımın moralini bozduğunu belirtmişti.

Gelecek sezonda yönetimin görevini sürdürmesiyle birlikte kendilerinin de ekibin başında olacaklarını belirten teknik direktör Mustafa Özer, takımın tekrar ayağa kalkacağını söyledi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Yağmur durduramadı Yağmur durduramadı Sokağa çıkma kısıtlamasının 0-14 yaş gurubu için kalkmasıyla birlikte dışarı çık..
TOPLANTILAR İNTERNETTEN TOPLANTILAR İNTERNETTEN Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte üst düzey toplantıları da internet ortamına ta..
Yağmur sevinç yarattı Yağmur sevinç yarattı Türkiye'nin önemli tarım merkezlerinden olan Eskişehir'de uzun süredir yağmura h..
Gün Sazak unutulmadı Gün Sazak unutulmadı Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık, 1980'de evinin önünde çapraz ateşe tutula..
HABER ARŞİVİ
Yukarı