HABER AKIŞI

Tek mi kalacak?

 Tarih: 27-07-2020 14:28:55

Siyah kırmızılı ekipte transferde en çok konuşulan isimlerin başında yer alan Mehmet Özcan’ın menajerinin gölgesinde ne yapacağına yönelik bir karar verememesi yönetimi de endişe ettiriyor.

Siyah kırmızılı forma altında son iki sezonda en çok forma giyen isim olarak istatistiklerle liste başında bulunan Mehmet Özcan’ın alacaklarının ödenmesi yönetimi rahatlatıyor.

Takıma veda eden Cemali Sertel’in takımda tutulması gereken isim olarak gösterilen Mehmet Özcan’ın Es Es adına büyük kayıp olabileceğini belirtmişti.

Cemali Başakşehir’e giderken, Mehmet Özcan da takımdan ayrılırsa Furkan Balaban takımda tek olarak kalacak.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Müdür Bilge’den Şehir’e ziyaret Müdür Bilge’den Şehir’e ziyaret İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Keski..
Gökyüzünde tarihi gece Gökyüzünde tarihi gece Eskişehir’de Perseid Meteor Yağmuru gözlemi için Yusuflar Mahallesi’nde kamp kur..
Yeni projeler masada Yeni projeler masada Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ve b..
EFSAD’dan Ataç’a ziyaret EFSAD’dan Ataç’a ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği Başk..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı