HABER AKIŞI

TEK KURTULUŞ

 Tarih: 19-06-2018 04:00:00
Son iki sezondur Spor Toto 1. Liginde zorlu süreç yaşayan ve transfer yasakları nedeniyle eldeki mevcut isimlerle ligde mücadele etmek zorunda kalan Eskişehirspor da transfer tahtasının açılmasının ardından gözler yapılacak transferlerle çevrilmiş durumda. 
Siyah kırmızılı kulüpte tekrar başkanlık görevine getirilen Halil Ünal ise tek kurtuluş yolunun takımın biran evvel acilen süper lige çıkması olarak değerlendiriyor. 
Bunun için ciddi kaynaklara ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Ünal, her kesimden Eskişehirspor’a destek istiyor ve bekliyor. 
İşlerinin kolay olmadığını bildiklerini her fırsatta dile getiren Başkan Ünal, “Bugüne kadar kongreler öncesinde herkes konuşuyor. O ona bu buna sallıyor. Salonlara geldikleri vakit kimse ‘ben adayım’ demiyor. 
Bu takımın bu şehrin bütünlük içinde olmaması durumunda takımı tehlikeli günler bekler. Biz önce birliği ve beraberliği sağlamalıyız. Bunun içinde herkes elinden geleni yapmalı. Bu kulübe destek olanların sayısı belli bu yeterli olmuyor. Onun için bütünleşme zamanı” diye konuştu. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER PORSUK’TA SIR ÖLÜMLER Eskişehir ve Kütahya sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü ba..
Okullarda güvenli geçiş Okullarda güvenli geçiş Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile ok..
Ortak akılla çözeriz Ortak akılla çözeriz AK Parti Genel Merkez tarafından dış ilçelerden sorumlu olarak görevlendirilen M..
HABER ARŞİVİ
Yukarı