istanbul escort
HABER AKIŞI

Tek çare eldekiler

 Tarih: 09-06-2019 04:00:00

Eskişehirspor da yapılan genel kurul sonrasında Osman Taş ve ekibinin oluşturduğu yönetim kurulu titiz bir çalışma sürdürmesine rağmen transfer tahtasının açılabilmesinin mümkün olmadığı yönünde görüş bildirdiler.

Tek çarenin bu sezonki kadroyu elde tutup gelecek sezonun hesapları yapılmaya başlanacak. Bu yönde ciddi çalışmalar sergileyen Taş ve ekibi Pazartesi gününden itibaren öncelikli olarak puan silme cezalarını önleyebilmek için yerli yabancı isimlerle görüşmeler gerçekleştirecekler.

Mevcut kadrodaki oyuncuların gitmesini önleme adına yönetimin peyden peye ödemeler yapacağı ve kadrodaki isimleri tutmak niyetinde olduğu gözleniyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı