istanbul escort
HABER AKIŞI

Tatil zili çaldı

 Tarih: 15-06-2019 10:37:13
Vali Özdemir Çakacak’ın katılımıyla TEI Alparslan İlkokulu’nda karne heyecanı yaşandı.

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı, gün itibariyle ders zilinin çalmasıyla son buldu. Eskişehir’de 137 bin 807 öğrenci karnesine kavuşurken tatil heyecanı başladı. TEI Alparslan İlkokulu’nda da Vali Özdemir Çakacak’ın katıldığı program ile öğrenciler karnelerini aldı. Vali Özdemir Çakacak’ın yanı sıra öğrenciler karnelerini AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Kemal Şenocak ve TEI Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’in elinden aldı. Karne alan çocuklarla bir araya gelerek başarılar dileyen Vali Özdemir Çakacak, eğitim olmadan kalkınma olmayacağını belirtti. Öğretmenlere de teşekkürlerini ileten Vali Çakacak, “Bugün 2 sınıfımızda çocuklarımıza karnelerini dağıtarak, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılını sonlandırmış bulunuyoruz. Çocuklarımız tatile girdiler. Ben öncelikle, başarılı bir yıl geçirmeleri dolayısıyla çocuklarımızı tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı