istanbul escort
HABER AKIŞI

Tarih vazgeçenleri değil, mücadele edenleri yazar

 Tarih: 23-01-2018 03:36:00  -   Güncelleme: 23-01-2018 10:57:30
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri bir açıklama yaparak herkesin bu takıma desteğini sürdürmesi gerektiğini söyledi. 
Diri, takımda yüreksiz oyuncu istemediklerinin altını çizerek şu görüşlere yer verdi: 
“Biz evet futbolculara yürekten oynayın çağrısı yaptık. “Ne olur gitmeyin hep beraber düşelim” derken oyuncularımızın tümü yürekten sahada oynuyordu. Bugün sahaya baktığımızda sahada iki üç kişinin haricinde kimse yürekten top oynamıyor. Yönetim üzerine düşeni yaptı herkesin hakkını ödedi. Fakat tüm bunlara rağmen takımımız bu hafta sahada bir ruhsuzluk hakimdi. Bu taraftar yıllardır cefakar bir şekilde armasının ve oyuncularının peşinde. Her zaman oyuncularımızın hakkını savundu. Ancak futbolcularımızın da kendilerine sorması gereken bir soru var. Geçen sene 5 yedik 3 yedik hatta penaltılarla şampiyonluk kaçırdık ve daha 5 hafta önce bu taraftar bizlere “ne olur gitmeyin hep beraber düşelim” diye bağırdı. Peki ne değişti ne oldu? diye kendilerine sorsunlar. Eğer cevabı bulamazlarsa biz söyleyelim. Biz ne olur gitmeyin diye bağırdığımız oyuncularımız canla başla mücadele ediyor. Saha da varını yoğunu ortaya koyuyordu. Ancak son haftalarda bir kaç oyuncumuz hariç sahaya yüreğini koyan kimse yok. Bizler yüreksiz oyuncu istemiyoruz. Her zaman el üstünde tutulduğunuz gibi kötüye de dur denildiği zaman kimsenin zoruna gitmeyecek. Tabi bu da saygı içerisinde olacak. Hiç bir taraftarımızın da bir futbolcu kardeşimize küfür etme hakkı yoktur. Ancak eleştirme ve protesto etmek en doğal hakkıdır. Bizler sizleri yenildiğimizde bile alkışlamak istiyoruz. Bizler saha da yüreğiyle oynayan şanlı Es-Es armasını taşıyan cesur Yürekleri görmek istiyoruz. Bu günden itibaren yeni bir sayfa açalım ve halen devam eden Playoff şansımızı kovalayalım. Eğer inanmayan varsa da, birbirimizi üzmeyelim. Transfer dönemi kapanmadan ayrılalım. Ama ayrılıklar ne bizi ne de sizi mutlu eder. Gelin tekrar kenetlenip süper lig hayalimizi devam ettirelim.”
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı