HABER AKIŞI

Taraftarda destekliyor

 Tarih: 15-10-2018 11:25:14
Eskişehirspor cephesinde alınması kararlaştırılan kongre takvimine siyah kırmızılı taraftarlardan da tam destek geldi.

Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri de bu yönde Başkan Halil Ünal ve ekibinin almayı planladığı kongre takvimini biran evvel açıklayıp kulübün önünün açılması yönünde düşüncelerini sürekli dile getiriyorlar.

Kongre takviminin bu ay sonu olmasa da Kasım ayının ikinci haftasına tarih belirlenip devre arasında sezon başında yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına inanan taraftarlar sabırsızlıkla yönetimin kararını bekliyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı